O nas

narzedzia101 logo

 

Misja

Portal narzedzia101.pl tworzony jest przez dwóch pasjonatów majsterkowania. W naszych artykułach staramy się dokładnie wyjaśnić na co warto zwrócić uwagę przy zakupie narzędzie oraz elektronarzędzi. Tak, abyś mógł sam wybrać co będzie dla Ciebie najlepsze. Staramy się aby nasze artykuły były rzetelne, dlatego bazujemy na naszym doświadczeniu ( hydraulika, mechanika samochodowa) oraz rzetelnych ogólnodostępnych źródłach.

Wszystkie zestawienia cenowe są analizowane z licznych porównywarek cenowych oraz serwisu allegro.pl. Tworząc portal postawiliśmy sobie za zadanie pomoc użytkowników, dlatego będziemy wdzięczni za każdy zostawiony komentarz. Jest to dla nas dalsza motywacja do pisania tekstów i poradników.

 

Rozwój

Staramy się rozwijać i dodawać nowe zestawienia i rankingi elektronarzędzi jednak robimy to dla CIEBIE. Dlatego, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat danego elektronarzędzia napisz do nas. Postaramy Ci się pomóc i przygotować odpowiedni materiał.

 

My

Rozwijanie tematu majsterkowania sprawia mi niezwykła radość, dlatego fajnie jak napiszesz do mnie na PW

Mój profil na goldenline.pl

Niestety drugi z autorów mój przyjaciel (Jacek) nie posiada, profilu.

 

Reklama 

Utrzymanie strony, kosztuje dlatego na niektórych wpisach mogą pojawić się reklamy polecanych produktów. Jednak są one dokładnie analizowane, tak aby dostarczyć tylko najlepsze elektronarzędzia w stosunku cena/jakość. Kupując, wspierasz serwis internetowy i jego dalszy rozwój. Dzięki współpracy z porównywarkami cenowymi takimi jak ceneo i nokaut, są oferowane tylko najniższe ceny.