Najciekawsze Narzędzia z Aliexpress #1

Przedstawiamy listę najciekawszych narzędzi dostępnych na serwisie Alieexpress – nasze TOP 5. Przydatne narzędzia zarówno w warunkach domowych, jak również w zastosowaniach profesjonalnych.

  1. Klucz (żabka) –  zwany również jako klucz nastawny przydaje się w pracach zarówno hydraulicznych jak również warsztatowych. Działanie narzędzia polega na zasadzie dźwigni dwustronnej.
  2. Klucz dynanometryczny – Niedoceniane narzędzie przez użytkowników domowych znalazło upodobanie u mechaników samochodowych i w serwisach warsztatowych. Za pomocą klucza dynanometrycznego w prosty sposób możemy odkręcić każdego koło, jak również dokręcimy głowicę silnika. Klucz dynanometryczny jest przydatny również do odkręcania kół rowerowych.
  3. Chwytak metalowy – chwytak to narzędzi przydatne w każdych warunkach. Ergonomiczna rękojeść pozwala na uruchomienie chwytaka zdala od trzymanego elementu. Chwytak metalowy posiada długość między 80 a 100 cm. Przydatny to łapania i przemieszczenia trudno dostępnych elementów.
  4. Wiertarka – Zastosowanie wiertarki nie trzeba nikomu tłumaczyć. Bardzo przydatna do wiercenia w ścianie. Warto wymienić również rodzaje takie jak młotowiertarki czy wiertarki udarowe ze względu na różne zastosowania.
  5. Drukarka 3D – bardzo popularne narzędzie. Dzięki drukarce 3D możesz stworzyć praktrycznie każdy element za pomocą laseru i plastiku. Potrzebujesz prezentu? Wykonasz go za pomocą drukarki 3D. W serwisie Alieexpress znajdziesz szeroki wybór drukarek.

A jakie są dla wasz najbardziej użyteczne narzędzia z serwisu Alieexpress?

Czekamy na wasze komentarze..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *